מכתבי תודה והמלצה מלקוחות


ארז מניקס

לעמרי יש שילוב נדיר של יכולת לראות את התמונה הגדולה וחדשנות מצד אחד ומצד שני יסודיות וירידה לפרטים.
מעשיות מצד אחד ומצד שני שאר רוח.
ממליץ לכל אחד שמעוניין להתפתח עסקית לבחון איך עמרי יכול לעזור לו כי בטוח תקבלו חדשנות ומקצוענות.
ארז מניקס, התדר

ניהול קמפיין פייסבוק

אמיר תזרים מזומנים

לפני כניסתו לניהול קמפיין שלנו, תקציב הפרסום החודשי בפייסבוק כ 4000 ש”ח וכמות הלידים כ 10 בחודש – עלות לליד: 400 ש”ח
אחרי כניסתו לניהול קמפיין שלנו, תקציב הפרסום החודשי בפייסבוק כ 1200 ש”ח וכמות הלידים כ 80 בחודש – עלות לליד: 15 ש”ח כאשר הדגש הוא על כמות הלידים האיכותיים והרלוונטים.
לא חושב שיש צורך לפרט יותר….
איתן אמסטר, אמיר תזרים מזומנים

לידים לשיעורי גלישה

מיכל משיח

גאון, מחזיר את ההשקעה. שירות לא זול שמביא תוצאות.
ממקסם את התוצאות. מקצועי מאוד התוצאות מהירות ומצויינות – יש תמורה בעד האגרה.
גם ברמה האישית – נעים מאוד לעבוד איתו, אמין ועובד מהלב.
מיכל משיח, iSup – גלישת סאפ וקבוצות חתירה

הקמת מערך שיווק והשקה אינטרנטית

אינסה קליינמן

עמרי היקר,
אני רוצה להודות לך על תהליך הליווי והקמת המערכת השיווקית עבור החברה שלי.
כשהגעתי אלייך הייתי בתחילת דרכי בשיווק השירות, הייתי ממוקדת מאד באיכות השירות שאני מעניקה אולם המהלכים השיווקיים היו מוגבלים והניבו תוצאות דלות.

כבר בחודש הראשון לאחר הקמת המערכת השיווקית איתך עלתה כמות הפניות שלי בעשרות ליום!

כיוון שבנינו את המערכת בצורה כזו שהמתעניינים מגיעים אחרי שלמדו על המוצר והערך (לידים חמים) אז גם קל יותר לסגור עסקאות והעסק נמצא בנסיקה.

אני מגיעה ליעדים שלי מדי חודש ויש לי שליטה מלאה על כמות הלידים שאני רוצה הודות למערכת השיווקית שהקמנו ולידע הרב שחלקת איתי.
זו פשוט קפיצת מדרגה עסקית מדהימה.

ובמישור האישי אני רוצה להגיד שנדיר למצוא איש מקצוע כל כך מנוסה כמוך שנותן את “האקסטרה מייל”, היחס המדהים, הנכונות שלך להתגייס לעזרה בכל שעה ובכל מצב, הנדיבות שלך בחלוקת הידע שלך.

כל אלה הופכים את החוויה של העבודה איתך למשהו שהוא הרבה מעבר לתהליך מקצועי פרופר.
ממליצה בחום לכל בעל עסק/ חברה שרוצה להפוך את התהליך השיווקי שלו לפשוט, קל ואפקטיבי.
אינסה קליינמן, לחישות לילה להעצמת ילדים

ליווי בהקמת עסק, כתיבה שיווקית, בניית מוצר והשקה

עדי גולדנברג

הגעתי לעמרי עם הרבה חלומות, רעיונות, וכאוס בראש.
באותו שלב, הייתי מהוססת, קטנת אמונה ובעיקר מבולבלת. מזה זמן רב שחיפשתי את אותה דמות שתוכל להוביל אותי ואת העסק שלי קדימה בביטחה.
כששאלתי את עצמי מה התכונות שאני מחפשת באותה דמות:
ראשית: הצלחה והוכחות בשטח
שנית: מקור בלתי נדלה של ידע
שלוש: ערכים, כמיה , אכפתיות ורצון אמיתי לעזור
ארבע: קשר ישיר, ללא מתווכי אמצע ותקשורת נוחה

משהו בפנים אמר לי שעמרי יכול להוביל אותי קדימה…
כנטורופתית ומטפלת טבעית אני נוטה להקשיב לאינטואיציות שלי וללכת עם רחשי הלב.
והיום אני מאושרת על אותה החלטה שקיבלתי, לצעוד עם עמרי בביטחה קדימה ללא מעצורים.
עמרי התגלה כמקצוען אמיתי, תמיד עם מענה לכל שאלה ותמיד עם פתרון יצירתי. הרגשתי בטוחה כשהוא לצידי, מדייק אותי ועוזר לי להתמקד ולהגשים את החלומות שלי.

בעזרת עמרי יצרתי את המוצר הדיגיטלי המצליח שלי: התכנית הבריאותית שלי “להיות נקי ובריא”, שמועברת דרך אתר חברים שמהווה פלטרפומה חברתית נהדרת למשתתפי התכנית.
עמרי עזר לי בבנייית המוצר ובבניית האתר, דייק אותי ומיקד אותי. עמרי התגלה גם כקופירייטר מוכשר ביותר ועזר לי בבניית החומרים להשקה של התכנית, בניית דפי הנחיתה, בניית דף המכירה של התכנית ותהליך ההשקה עצמו.
הוא ליווה אותי בכל תהליך ההשקה, בכל שאלה ובכל התלבטות הרגשתי שיש לי על מי לסמוך ושאני לא לבד. תהליך של השקה מלווה בהמון חששות, פחדים ואי וודאות.
הידיעה שעמרי שם בשבילי עזרה לי מאד לרוץ קדימה.
הההשקה הצליחה מעל ומעבר לציפיות ולשמחתי גם התכנית. רמת שביעות הרצון של משתתפי התכנית מאופן העברת התכנים ומהפלטפורמה שעמרי יצר עבורי היתה גבוהה ביותר.

בהשקה השנייה, עמרי ייצר עבורי מערכת שותפים וכמו כן, יצר לי קשרים נהדרים עם משווקים ברשת שהרימו לי את ההשקה והביאו לתוצאות יוצאות דופן.
תוך כדי תהליך ההשקה, צצות הרבה בעיות וישנן הרבה התלבטויות. תמיד היה לי עם מי להתייעץ. גם כשעמרי היה באילת בחופשה ואני הייתי באמצע ההשקה, הוא הבטיח לענות לי על כל שאלה. ובאמת צצו כמה ארועים בלתי צפויים וההכוונה שלו והתמיכה שלו, מאד עזרו לי בהתמודדות עם אותם ארועים והעצימו אותי.

האנרגיה הנהדרת שעמרי משרה סביבו והיכולת שלו להתמקד בחיובי ולהיות מעשי וענייני עזרה לי להתגבר על חסמים רגשיים ועל פחדים וחששות ופשוט להמשיך ולא לוותר. בכל עסק יש את הרגע שבו צריך לעצור ולחשוב: “מה עכשיו”, ועמרי הוא פרטנר מצויין שזורם עם הרעיונות שלך, חושב יחד איתך, מסדר לך את התמונה בראש ומבהיר לך מה נכון, מה הפוטנציאל של כל פעולה, ונותן לך את כל הידע על מנת לקבל החלטות שיהיו נכונות ומדוייקות.

הוא יועץ אסרטגי שרואה מעבר לכאן ועכשיו ושותף נהדר לבנות איתו חזון עסקי לטווח ארוך.
עמרי היקר, אני רוצה להודות לך על זה שאתה שם בשבילי, וברור לי שלכל מקום שאליו ארצה להגיע, אתה תוכל להוביל אותי.

ד״ר עדי גולדנברג, נטורופתית ופסיכותרפיסטית הוליסטית

ייעוץ עסקי, בניית תוכנית שנתית, תכנון מהלכי שיווק

ברוך רז

את עמרי אני מכיר כבר כמה שנים. ראשית פגשתי אדם נעים, חיובי ועם מלא אנרגיות נקיות וזכות, צנוע ויחד עם זאת מקצוען בתחומו שחולק את הידע שלו בנדיבות.

לפני שנה חיפשתי ליווי עסקי כדי לעשות קפיצה בעסק שלי. כבר ידעתי לשווק כעצמאי את העסק שלי ועדיין הרגשתי שיש לי מה ללמוד. עבדתי לפי פיקים לפני כל קבוצת גברים חדשה שלי. עם עמרי בניתי תוכנית עסקית שנתית, תכננתי מהלכי שיווק מראש כדי לעמוד בתוכנית שלי.

התוצאות? מדהימות!
באותו זמן שהשקעתי היו לי פי 1.5 הכנסות בזכות הליווי שלו.
מלבד זאת, עמרי היה זמין תמיד, מקצוען, נעים ומדוייק וממש הבין את רוח העשייה שלי ועזר לי להביא בשיווק גם את המהות שלה וגם למדתי לנהל בעצמי קמפיינים ולתכנן אותם.
זה ממש מחזק שיש מישהו איתי שהולך לצידי ומדי פעם נותן דיוק כשצריך שמשפר ומקפיץ את העשייה העסקית שלי ובעיקר משרה את הבטחון לעשות מהלכים נכונים.

כשהחלטתי השנה לקחת ליווי עסקי לקפיצה נוספת של העסק שלי, ביצירת תהליכים שיתמכו בקפיצה שכבר עשיתי ולשדרג עוד- היה לי ברור שאני ממשיך עם עמרי.

ממליץ בחום על אדם מדהים ומקצוען בתחומו.

ברוך רז, מעורר גברים לחיות את החיים שנועדו.

בניית תהליך השיווק, המסרים, קהל היעד וביצוע

בועז שר שלום

רצים בפייסבוק הרבה “קורסים” והמלצות של מיני חברות על איך מייצרים קמפיין אבל הדרכה ליצירת קמפיין איכותי ויעיל כמו של עמרי רווח- אין!

עמרי, מעבר ליכולת להדריך ולנהל קמפיין מוצלחים גם יודע להקשיב לצרכי הלקוח ולאפיין את קהל הלקוחות הפוטנציאלי בצורה נכונה ומיטבית.
הוא מתעמק במוצר, מבין אותו ואז מגבשים ביחד את האסטרטגיה השיווקית הנכונה. בשורה התחתונה – היכולת של עומרי לדייק את הקמפיין מעמידה אותו בליגה אחרת מעל המתחרים…
ומעבר לזה – ואולי יותר חשוב מהכל – עמרי הוא אדם צנוע שיודע להקשיב ולהיות סבלני. מקצוען אמיתי. אצלי הוא שבר סטיגמות – גם לגבי שיווק בפייסבוק וגם לגבי פסיכולוגיית השיווק והמכירה בכלל. אמנם ההשקעות היו לא קטנות ליצירת
קמפיינים – אבל התוצאות לא איחרו להגיע ותך שלושה חודשים ההכנסה התחילה לגדול באופן משמעותי.
מי שרוצה להיכנס לשיווק בפייסבוק וברשתות- עמרי רווח הוא הכתובת!
בועז שר שלום, מורה דרך מדברי