אודות


Face4biz, בראשות עמרי רווח:
חברת ייעוץ עסקי עם דגש על ניהול פרוייקטים שיווקים.
מתוך מבט וניתוח העסק שלך אנחנו יוצרים אסטרטגיה עסקית שיווקית המשלבת את הכלים הכי חזקים ברשת – רשימות דיוור, דפי נחיתה, קמפיינים בפייסבוק ואינסטגרם, בגוגל, אוטבריין, טאבולה והפקות וידאו – על פי הצורך.

אנחנו מסתכלים על העסק כמכלול ומוודאים שהעסק יודע לקבל ולטפל בלידים שמגיעים על ידי עבודה עם מערכות עדכניות, אוטומציה שחוסכת זמן וצוות מתאים.

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו נעים בין עסקים קטנים שיש להם פוטנציאל לעשות גדילה משמעותית, מנטורים בתחילת דרכם שרוצים לבנות מערך מוצרים ומערכת שיווק, לחברות בתחומי נדל״ן, קוסמטיקה, קורסים אינטרנטים ו-Well Being.

עמרי רווח הוא בין הישראלים הראשונים שלימדו עסקים בישראל כיצד לשווק נכון בפייסבוק, וכיום מנטור עסקי המלווה עסקים רבים להגדלת המכירות דרך שיווק אינטרנטי ושיפור תהליכי המכירה.

קצת היסטוריה ורכילות

בגלגול הקודם עמרי עבד כמנהל פורטל האינטרנט של חברת הסלולר (הגדולה בזמנו) MobiTel קמבודיה, המשיך לתפקיד מנכ”ל דפי-זהב קמבודיה. (כתבה במעריב)


יזם של פרוייקט התנדבותי שאיפשר לתרמילאים להתנדב ולעשות פעילות העשרה לילדים הקמבודים באזור התרמילאים ובבית יתומים. (כתבה בערוץ 2).

כאשר חזר לישראל אירגן כנסים והדרכות על שיווק בפייסבוק.

ביחד עם אישתו הוא הבעלים של ״הרגלים של מגשימים״ (הדרכות להתפתחות אישית והגשמת חלומות), ומוביל קהילת וואטסאפ שמעודדת אנשים ליצור לעצמם ״מקורות הכנסה נוספים״ ולהעשיר את הידע הפיננסי שלהם.